نرم افزار پلاک خوان

ارزان ترین و پر فروش ترین نرم افزار پلاک خوان با کیفیت استثنایی در ایران. دانلود کنید ، استفاده کنید و در صورتیکه راضی بودید خرید کنید.

دانلود پلاک خوان عوارضی

سامانه اتوماسیون عوارضی با قابلیت چاپ قبض عوارضی بر روی فیش پرینتر

لینک دانلود نرم افزارهای پلاک خوان

محصولات نرم افزاری پلاک ویژن به گونه ای طراحی شده است که مشتری ابتدا نرم افزار را دانلود نموده و پس از نصب میتواند امکانات مختلف نرم افزار را تست نماید.

در نسخه دانلودی 10 پلاک اخیر در دیتابیس ذخیره میشود و هیچ محدودیتی در استفاده از بقیه امکانات نرم افزار مثل اتصال به دوربین و گزارش گیری و … وجود ندارد. پس از سفارش دانگل و اتصال آن به سیستم محصول به صورت همیشگی در خدمت شما خواهد بود.

هزینه پشتیبانی محصولات خریداری شده به صورت رایگان میباشد (پشتیبانی نرم افزار) از راه دور با نرم افزار anydesk انجام میشود.

پس از دانلود نرم افزار و نصب آن بر روی ویندوز 64 بیتی لازم است با وارد کردن کد کاربری و رمز ورود وارد نرم افزار شوید:

کد کاربری : superadmin

رمز ورود: admin

پیشنهاد میشود به کاربرانی که برای اولین بار از نرم افزار استفاده میکنند بخش راهنمای نرم افزار در منو پایین سمت چپ را کاملا مطالعه کنند.

انتخاب دوربین پلاک خوان

انتخاب دوربین مناسب برای پلاک خوان

نکته اول: استفاده از دوربین های بولت با لنز مناسب:

توصیه میشود برای گرفتن نتیجه خوب از سیستم پلاک خوان از دوربین های تحت شبکه با رزولوشن 2 مگاپیکسل بولت با لنز وریفوکال 2.8میلیمتر به 12 میلیمتر استفاده نمائید. این مشخصات برای عرض معبر 4 متر و فاصله دوربین تا خط ایست فرضی 4 تا 5 متر مناسب میباشد.لازم بذکر است برخی از دوربین ها با لنز 3.6 با قطر m12 هستند که در صورتیکه ناچار به استفاده از همین دوربین موجود هستید توصیه میشود از طریق فروشگاههای اینترنتی که تو ایران این لنزها را بفروش میرسانند لنز 8 میلی متر تا 12 میلیمتر خریداری فرمائید در گوگل با سرچ “فروش لنز m12 “میتوانید این فروشگاهها را پیدا کنید.

نکته دوم: استفاده از دوربین های باکس تحت  شبکه:

در صورتیکه فاصله شما تا خط ایست فرضی بیش از 10 متر میباشد استفاده از دوربین های باکس با لنز وریفوکال به صورت CS مونت توصیه میشود چرا که با استفاده از این دوربین ها شما قادر خواهید بود کادر مربوط به ناحیه پلاک خوانی را کاملا ببندید.

نکته سوم: استفاده از سیستم نورپردازی مناسب در شب:

خب شاید بفرمائید که دوربینهای بولت که استفاده میکنیم خودشون پرژکتور مادون قرمز دارند پس لزومی به استفاده از پرژکتور نیست. اما در عمل ما دیده ایم که در شب محصوصا در پلاک خوانی از جلو اکثر دوربین ها قادر به دادن تصویر مناسب نیستند و راه حلی که بارها در پروژه هایمان تست کرده ایم استفاده از پرژکتورهای ال ای دی یا سی او بی با توان 85 وات میباشد که نور سفید را برای پوشش عرض معبر 4 متری به خوبی در ارتفاع 3 متری میدهند. در تنظیمات دوربین هم لازم است تغییری داده شود تا دوربین فقط در مد روز کار کند یعنی تشخیص روز و شب را در دوربین از حالت اتوماتیک به حالت فقط روز تغییر دهید. بدین ترتیب در شب هم تصویر رنگی خواهید داشت که البته مورد نظر دوستان حراست هم همین است که تصاویر خودروها را در شب هم به صورت رنگی داشته باشند.