پلاک ویژن پارکینگ

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

دانلود با لینک مستقیم دانلود با لینک مستقیم

 

قابلیت های  نرم افزار پلاک ویژن پارکینگ

 • امکان اتصال به انواع دوربین ها
 • دارای SDK اختصاصی دوربین هایک ویژن و داهوا
 • شناسایی پلاک با بالاترین سرعت و دقت و محاسبه هزینه پارکینگ
 • امکان تعیین تعرفه های مختلف سواری ,موتور , وانت و مینی بوس و … برای پارکینگ های خاص
 • استفاده از کارت پارکینگ برای ثبت ورود و خروج خودروها
 • قابلیت شارژ و تعیین تعرفه روی کارت پارکینگ
 • دارای نمایشگر ظرفیت باقیمانده پارکینگ , هزینه و نوع تعرفه در یکLCD مجزا
 • امکان سفارشی سازی قبض و فیش صادره
 • تعریف کاربران نرم افزار با سطوح دسترسی مختلف
 • امکان تعریف پلاک های مجاز
 • اتصال به راه بند و باز کردن آن برای پلاک های مجاز بدون پرداخت هزینه
 • امکان ثبت دستی پلاک توسط کاربر
 • تهیه گزارش تردد در بازه زمانی دلخواه
 • امکان جستجوی پلاک بر اساس شماره پلاک و تاریخ تردد
 • امکان جستجوی پلاک های موجود در پارکینگ
 • تنظیمات پیشرفته نرم افزار برای مطابقت با انواع شرایط
 • ذخیره کلیه اطلاعات در پایگاه داده

 

توضیحات

دانلود نرم افزار پلاک خوان پارکینگی با قابلیت اتصال به کارت خوانهای مایفر و فیش پرینتر حرارتی سیستم جامع و هوشمند کنترل تردد خودروها و پلاک خوان پارکینگ (پلاک ویژن پارکینگی) به منظور شناسایی و ثبت اتوماتیک تردد خودروها در درب های ورودی و خروجی پارکینگ نصب می گردد.  

سیستم جامع و هوشمند کنترل تردد خودروها و پلاک خوان پارکینگ (پلاک ویژن پارکینگی) به منظور شناسایی و ثبت اتوماتیک تردد خودروها در درب های ورودی و خروجی پارکینگ نصب می گردد. سیستم کنترل تردد وسایل نقلیه پارکینگی (پلاک ویژن پارکینگی) از دو قسمت سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده است. قسمت سخت افزار شامل دو عدد دوربین آنالوگ 700 TVL و یک عدد DVR FULL D1 تشکیل شده است که البته می توان به جای دوربین های آنالوگ و DVR از دو دوربین تحت شبکه با حداکثر رزولوشن 1.3 MP استفاده نمود ، لذا بخش سخت افزار را می توان هم از دوربین آنالوگ و هم دوربین تحت شبکه استفاده نمود. بخش نرم افزار این سیستم مبتنی بر الگوریتم های پیشرفته پردازش تصویر می باشد ، و قابلیت استخراج پلاک و OCR اعداد و حروف پلاک را با دقت بسیار بالایی در روز و شب دارد.

دوربین های پلاک ویژن :

جهت استفاده از سیستم پلاک ویژن نیاز به دو عدد دوربین برای پوشش تصویری ورودی و خروجی پارکینگ یا سازمان می باشد ، دوربین های مورد استفاده را می توان از نوع آنالوگ و یا تحت شبکه استفاده نمود ، در صورت استفاده از دوربین های آنالوگ استفاده از یک دستگاه DVR با کیفیت D1 لازم است . آنچه در انتخاب دوربین ها مهم است ، لنز تله این دوربین ها می باشد ، در دوربین های آنالوگ و تحت شبکه بهتر است از لنزهای با فاصله کانونی بیش از 12 mm استفاده نمود ، حداکثر عرض تصویر قابل پوشش و پلاک خوانی در این سیستم 4 متر می باشد. انتخاب لنز مناسب با توجه به فاصله دوربین تا مکان ایست وسیله نقلیه یا سرعت گیر صورت می گیرد.

دوربین های آنالوگ پلاک ویژن:

دوربین های مورد استفاده می بایست حداقل 700 TVL باشد و لنز آن نیز یا از نوع ثابت با فاصله کانونی 12 mm و یا لنز با فاصله کانونی متغیر (Vari Focal) بین 6mm ~ 60mm .

جهت آشنایی بیشتر چند مدل دوربین زیر که باقیمت مناسب در بازار اصفهان و تهران به راحتی قابل تهیه می باشد و از آنها در پروژه های پلاک ویژن استفاده شده است در زیر قابل مشاهده می باشد.

Model: MAXRON 4170 P Res: 700 TVL Lens: 2.8mm ~ 11mm CCD : SONY 1/3 EX-VIEW
Model: MAXRON 3070P Res: 700 TVL Lens: 6mm ~ 60mm CCD : SONY 1/3 EX-VIEW
Model: HIKVISION 2CC11A7P Res: 700 TVL Lens: 2.8mm ~ 11mm CCD : SONY 1/3 EX-VIEW
دستگاه ضبط تصویر دیجیتال DVR :

در صورت استفاده از دوربین های آنالوگ ، می بایست یک دستگاه DVR نیز به همراه دوربین های فوق الذکر و یا مشابه آنها استفاده نمود. کیفیت DVR مورد استفاده می بایست حداقل D1 یا 4CIF باشد. ارتباط دوربین ها و MINI PC یا کامپیوتر و نرم افزار از طریق دستگاه DVR صورت می گیرد.

جهت ارتباط صحیح نرم افزار با دستگاه DVR توصیه میشود از DVR های دو شرکت HIKVISON و یا DAHUA استفاده شود . در زیر چند مدل از DVR های مورد نظر و مناسب جهت استفاده در سیستم پلاک ویژن معرفی می شود.

در صورتیکه نیاز دارید از طریق لیست پلاک های مجاز ( بخش صدور مجوز در نرم افزار) اقدام به کنترل راهبند برای پلاک های مجاز نمائید ، DVR انتخابی می بایست حداقل دارای یک ALARM OUT باشد .

Model: MAXRON 3016C1 Quality: 8 * D1 Chanel: 16 CH Alarm Out: 1 No
Model: DH-DVR0804LE Quality: 2 * D1 Chanel: 8 CH Alarm Out: 2 No
Model: HIKVISION 7208HFI-SH Quality: 8 * D1 Alarm Out: 2 No
Model: HIKVISION 7204HFI-ST Quality: 4 * D1 Alarm Out: 1 No
نحوه نصب و راه اندازی دوربین ها:

جهت نصب و راه اندازی سیستم پلاک ویژن پس از انتخاب دوربین های مورد نظر و دستگاه DVR می بایست آنها را در جای مناسب نصب نمود. آنچه بسیار مهم است نصب دوربین با کمترین زاویه ممکن با خودرو یا پلاک خودرو می باشد.

زاویه مناسب برای نصب دوربین:

همانطور که از شکل های زیر مشاهده می نمائید سمت و ارتفاع زاویه دوربین نسبت به خودرو و پلاک آن می بایست حداکثر 25 درجه باشد. تا آنجایی که ممکن است این زاویه را کم کنید تا پلاک در تصویر به صورت یک مستطیل دیده شود مشابه شکل زیر:

انتخاب لنز مناسب بر اساس ارتفاع دوربین و مکان ایست خودرو:

جهت انتخاب لنز مناسب باید مشابه شکل های زیر عمل نمود: شکل اول دوربین دارای لنز با فاصله کانونی 9 mm وتصویر دوم دوربین دارای لنز با فاصله کانونی12 mm میباشد. ارتفاع مناسب دوربین از سطح زمین 1m ~ 2m .

الف : دوربین با لنز 9mm – ارتفاع 2m – فاصله خط ایست با پایه دوربین 3m می باشد
ب : دوربین با لنز 12mm – ارتفاع 2m – فاصله خط ایست با پایه دوربین 5m می باشد

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که هم برای پارکینگ های مبتنی بر صدور قبض با فیش پرینتر و هم برای سیستم های پلاک خوان پارکینگ مبتنی بر کارتخوان RFID قابل استفاده باشد.

کاربری آسان و تعریف تعرفه ها بر اساس پارکینگ های سرتاسر کشور از مزایای این نرم افزار به حساب می آید. قیمت این محصول بدون تردید جز ارزان ترین نرم افزارهای کنترل تردد و اتوماسیون پارکینگ های حال حاضر ایران میباشد.

جهت استفاده از سیستم پلاک ویژن نیاز به دو عدد دوربین برای پوشش تصویری ورودی و خروجی پارکینگ یا سازمان می باشد ، دوربین های مورد استفاده را می توان از نوع آنالوگ و یا تحت شبکه استفاده نمود ، در صورت استفاده از دوربین های آنالوگ استفاده از یک دستگاه DVR با کیفیت D1 لازم است . آنچه در انتخاب دوربین ها مهم است ، لنز تله این دوربین ها می باشد ، در دوربین های آنالوگ و تحت شبکه بهتر است از لنزهای با فاصله کانونی بیش از 12 mm استفاده نمود ، حداکثر عرض تصویر قابل پوشش و پلاک خوانی در این سیستم 4 متر می باشد. انتخاب لنز مناسب با توجه به فاصله دوربین تا مکان ایست وسیله نقلیه یا سرعت گیر صورت می گیرد.

 • نرم افزار پلاک ویژن پارکینگی ورود و خروج همزمان استندالون: یک نرم افزار واحد برای پارکینگ های با یک ورودی و خروجی با قابلیت اتصال به کارتخوان مایفر و فیش پرینتر مناسب برای پارکینگ ها کوچک با یک ورودی و خروجی در یک جا و یک کیس کامپیوتر

 • نرم افزار پلاک ویژن پارکینگی با چند ورودی و خروجی : این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که برای پارکینگ های بزرگ با چند ورودی و چند خروجی قابل استفاده است در این محصول کیس های کامپیوتری در ورودی و خروجی های مختلف نصب میشود و کارتخوان های مایفر برای هر ورودی و خروجی نیز به کیس ها متصل میشوند، بستر شبکه به گونه ای است که تمامی کیس ها به یکدیگر پینگ شبکه دارند ، یک دیتابیس مرکزی تمامی ورود و خروج ها را ثبت میکند و در صورتیکه خودرو از ورودی یک وارد و از خروجی پنج خارج شود علاوه بر پلاک خوانی و تطابق مالکیت خودرو و شماره پلاک خودرو ، هزینه پارکینگ نیز در خروجی بر اساس مدت زمان توقف در پارکینگ و طبق تعرفه دریافت میشود. امکان شارژ نمودن کارت های مایفر برای اعضای خاصی وجود دارد. امکان تعریف برخی از کارت ها برای وانت بار ، کامیونت و … وجود دارد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پلاک ویژن پارکینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *